ben / about

Hepimizin hayatı bir adet hikaye, kendi yazdığımız.

Ne uzun ne de kısa, ne roman ne de öykü…

İşte tam bu noktada hikayenizin en mutlu anlarından birinde sizin organizasyonunuzu planlayan kişi olarak yanınızda olacak, stresinizi alacak, her şeyi çözecek, geriye dönüp baktığınızda yalnızca gülümsediğiniz anlarınızı kalbinize kazıtacak doğru kişiyi bulmak çok önemli.  Event designer yani kısaca organizasyon tasarımcınızın; doğduğunuz günü kutlarken, ya da hayatta en önemli varlığınız olan bebeğinize kavuşurken, ya da sevdiklerinizle beraber unutulmaz hatıralar biriktirirken yanınızda olacağından; güvenilir, çözüm odaklı, sizi çok iyi anlayan ve tanıyan, halden anlayan ve enerjik bir kişi olması çok önemli.

LuxArtChic Event Design ne yapar, sahibi kimdir ve bana ne sunabilir derseniz;

 • Sizi çok iyi dinleyecek ve ne istediğinizi çok iyi anlıyor olacak,
 • Mükemmel planlanmış olmasının yanı sıra; farklı ve yaratıcı detaylarla süslenmiş, sadece size özel tasarlanmış bir organizasyon sunacaktır.

Tabi daha fazlasını bilmeye hakkınız var;

 • LuxArtChic Event Design’ın sahibi Ebru Erdem, 11 yıldır profesyonel iş hayatında farklı birçok sektörde
  Ebru Erdem

  Ebru Erdem

  Marka Yönetimi, Pazarlama, Ürün ve Segment Yönetimi, Sponsorluk ve Organizasyon Yönetimi, Lüks Ürünler Pazarlama Yöneticiliği ve Danışmanlık alanlarında görev alarak lider rol üstlendi. Türkiye’nin önde gelen kurumsal şirketlerinde gerçekleştirdiği bin kişiyi aşan çalışan motivasyon toplantılarının yanı sıra, hem bireylere yönelik özel tasarladığı davet ve etkinliklerle hem de müşteri organizasyonlarıyla yüzlerce kişiyi bir araya getirdi.

 • Kariyeri hakkında bilgi almak isterseniz:  tr.linkedin.com/in/erdemebru
 • Daha yakından tanımak isterseniz: about.me/ebruerdem
 • Çok da güzel bir kariyeri varmış aferin iyi cesaret kendi işini kurmuş” diyebilir ya da Twitter hesabına göz atabilirsiniz; ama binlerce tweet arasında şimdi kaybolmayın, o sizin özel gününüzü planlarken sizin de bol bol vaktiniz olacak zaten. Siz hazır gelmişken lüks, sanat, tasarım ya da organizasyonlarla ilgili oluşturduğu bu web sitesinde gezinip hayal kuradurun 🙂

 

Bol like alacak; hep konuşulacak; hiç unutulmayacak… Size özel & herkesten farklı her türlü parti, davet ve organizasyonunuz için luxartchic@gmail.com adresinden kontağa geçebilirsiniz, size en kısa süre içerisinde dönüş yapılacaktır.

Reklamlar